افتتاح فاز اول فضای سبز دانشگاه پیام نور جم در روز درختکاریافتتاح فاز اول فضای سبز دانشگاه پیام نور جم در روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جم : مورخ 15 اسفند 97 همزمان با روز درختکاری با همت ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر مهرابی گوهری، خیر ارجمند جناب آقای موسی رضایی، اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی فاز اول فضای سبز دانشگاه پیام نور واقع در پشت سالن ورزشی دانشگاه افتتاح گردید.

دکترمهرابی گوهری در خصوص اهمیت درختان گفتند که: درختان علاوه بر اینکه کیفیت هوا را افزایش داده و آلودگی‌ هوا را کاهش می دهند تولید اکسیژن کرده و زیستگاه حیات وحش هستند، همچنین کارکردهای زیبایی‌شناختی، دارند.

وی ادامه داد: دین مبین اسلام، انسان را به کاشت درخت و توسعه فضای سبز ترغیب و تشویق نموده و آن را از صدقات برشمرده است به ‌نحوی‌که پیامبراسلام (ص) می‌فرمایند: « اگر شخصی درختی بکارد یا مزرعه‌ای را به زیر کشت ببرد و انسان‌ها، حیوانات یا پرندگان از آن بخورند، این کار صدقه‌ای از طرف آن شخص شمرده می‌شود. »

دکتر مهرابی گوهری همچنین از همکاری جناب شهردار و معاونین محترم شهرداری ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهرجم و زحمات بی دریغ خیر ارجمند جناب آقای موسی رضایی در آماده سازی زمین و خاک برداری جهت ایجاد فضای مناسب کاشت نهال در دانشگاه قدردانی و ارزوی موفقیت روز افزون برایشان نمودند.

در ادامه برنامه ریاست دانشگاه، کارکنان، اساتید و دانشجویان اقدام به کاشت نهال نمودند.

 
امتیاز دهی